piękne wnętrze łazienki

Akcesoria łazienkowe

brzeg wanny

Zobacz osobiście Nasze propozycje w salonie

Akcesoria łazienkowe choć zazwyczaj niewielkich rozmiarów, mają bardzo duże znaczenie w stworzeniu łazienki funkcjonalnej, komfortowej i stylowej jednocześnie. Proponujemy m.in. piękne lustra, mydelniczki, maty, dywaniki, różnego rodzaju uchwyty i wieszaki, oświetlenie, półki oraz organizery na niezbędne przedmioty lub kosmetyki.

Dobrze dobrane akcesoria łazienkowe podkreślą styl łazienki i sprawią, że codzienne korzystanie z niej stanie się łatwe, proste i przyjemne.

Serdecznie zapraszamy do poznania także dostępnej w naszym salonie armatury oraz ceramiki łazienkowej od cenionych polskich oraz zagranicznych producentów.

lustro i dwie umywalki w łazience
łazienka w optymistycznych barwach
google map
 

Salon łazienek OST-BUD – kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z salonem łazienek OST-BUD Piękno Łazienek, mieszczącym się w Nysie. Dostarczamy wyposażenia łazienek dla klientów z całego województwa opolskiego.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące przygotowywanych przez nas projektów łazienek lub oferowanej ceramiki czy armatury łazienkowej, prosimy o przesyłanie ich poprzez formularz kontaktowy. Odpowiemy w możliwie najkrótszym terminie


Nysa
ul. Czarnieckiego 10
tel./fax: +48 77 433 11 24
email: salon@pieknolazienek.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-piątek: 9:00 - 17:00
W soboty: 9:00 - 13:30

Zapraszamy serdecznie