piękne wnętrze łazienki

Ceramika łazienkowa

brzeg wanny

Zobacz osobiście Nasze propozycje w salonie

W skład ceramiki łazienkowej wchodzą płytki ścienne, podłogowe oraz gres. Nasz salon oferuje dodatkowo modne i niezwykle eleganckie mozaiki, płytki mrozoodporne oraz klinkierowe.

Proponujemy ceramikę łazienkową najlepszych polskich i zagranicznych producentów. Bazujemy wyłącznie na sprawdzonych firmach, których produkty cieszą się uznaniem klientów na całym świecie. Dzięki precyzyjnie dobranej ofercie, kupując ceramikę łazienkową w naszych salonach, zyskujecie gwarancję wysokiej jakości, a także ponadczasowego designu w ogromnej palecie barw oraz wzorów do wyboru.

Dzięki dobrej ceramice, łazienka jest chroniona przed szkodliwym działaniem wilgoci, co w aranżacji tego pomieszczenia ma kluczowe znaczenie. Dobra ceramika to także łatwość w utrzymaniu łazienki w perfekcyjnej czystości bez większego trudu i wysiłku.

Z nami stworzenie komfortowej i pięknej łazienki jest bardzo proste! Zapraszamy do naszego salonu w Nysie nie tylko po piękną i trwałą ceramikę, ale także szereg akcesoriów, armaturę, oraz meble łazienkowe.

lustro i dwie umywalki w łazience
łazienka w optymistycznych barwach
google map
 

Salon łazienek OST-BUD – kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z salonem łazienek OST-BUD Piękno Łazienek, mieszczącym się w Nysie. Dostarczamy wyposażenia łazienek dla klientów z całego województwa opolskiego.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące przygotowywanych przez nas projektów łazienek lub oferowanej ceramiki czy armatury łazienkowej, prosimy o przesyłanie ich poprzez formularz kontaktowy. Odpowiemy w możliwie najkrótszym terminie


Nysa
ul. Czarnieckiego 10
tel./fax: +48 77 433 11 24
email: salon@pieknolazienek.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-piątek: 9:00 - 17:00
W soboty: 9:00 - 13:30

Zapraszamy serdecznie