obraz1-default

Meble łazienkowe

brzeg wanny

Zobacz osobiście Nasze propozycje w salonie

Idealne meble łazienkowe muszą charakteryzować się czymś więcej niż tylko piękno. Z racji tego, że łazienka to wnętrze wymagające ze względu na panującą tam wilgoć, meble powinny być wykonane bardzo precyzyjnie z materiałów, które są odporne na nadmiar wody i szkodliwe działanie wilgoci. Dodatkowo wspomniane materiały, ale także sposób wykonania łazienkowych mebli powinien ułatwiać ich czyszczenie oraz pielęgnację.

Doskonale znając branżę z przyjemnością informujemy, że oferowane przez nas meble łazienkowe spełniają wszystkie te wymagania. W sprzedaży mamy meble sprawdzonych polskich oraz zagranicznych producentów – każdego z nich cechuje inna stylistka i wzornictwo, co ułatwi poszukiwania wyposażenia łazienkowego odpowiadającego Waszym gustom.

Zadbaliśmy także o duży wybór rozmiarów i kształtów. Dzięki temu w naszym salonie dostaniesz meble łazienkowe zarówno dla bardzo małych, jak i bardzo dużych pomieszczeń.

lustro i dwie umywalki w łazience
łazienka w optymistycznych barwach
google map
 

Salon łazienek OST-BUD – kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z salonem łazienek OST-BUD Piękno Łazienek, mieszczącym się w Nysie. Dostarczamy wyposażenia łazienek dla klientów z całego województwa opolskiego.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące przygotowywanych przez nas projektów łazienek lub oferowanej ceramiki czy armatury łazienkowej, prosimy o przesyłanie ich poprzez formularz kontaktowy. Odpowiemy w możliwie najkrótszym terminie


Nysa
ul. Czarnieckiego 10
tel./fax: +48 77 433 11 24
email: salon@pieknolazienek.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-piątek: 9:00 - 17:00
W soboty: 9:00 - 13:30

Zapraszamy serdecznie