obraz1-default

Salon łazienek OST-BUD Piękno Łazienek

to salon Łazienek z Nysy, działający na rynku już od 1991 roku i cieszący się dużym uznaniem klientów.

brzeg wanny

Zobacz osobiście Nasze propozycje w salonie

Salon łazienek OST-BUD – o nas

OST-BUD Piękno Łazienek to salon łazienek z Nysy, działający na rynku już od 1991 roku i cieszący się dużym uznaniem klientów z województw dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego.

Jesteśmy jednym z wiodących dostawców ceramiki łazienkowej i innych elementów wyposażenia do łazienek. W stałej ofercie sprzedażowej posiadamy płytki ścienne i podłogowe, gresy oraz płytki klinkierowe i mrozoodporne wszystkich znanych marek. Uzupełnieniem dostępne asortymentu są: wysokiej jakości armatura łazienkowa, stylowe meble łazienkowe oraz funkcjonalne akcesoria łazienkowe.

Projekty i aranżacje łazienek

Służymy życzliwą i fachową poradą przy wyborze elementów wyposażenia łazienek. Zapraszamy do konsultacji z naszymi pracownikami, którzy z chęcią opracują projekt łazienki na miarę oczekiwań. Z myślą o naszych Klientach przygotowaliśmy też ogromną przestrzeń ekspozycyjną (800 m2), na której prezentujemy przykładowe aranżacje wnętrz łazienkowych.

Wieloletnia obecność na rynku pozwala nam zagwarantować konkurencyjne ceny zakupu ceramiki i armatury łazienkowej. Zapewniamy bezpłatny transport zakupionych materiałów. Zapraszamy do współpracy!

lustro i dwie umywalki w łazience
łazienka w optymistycznych barwach

Zobacz osobiście Nasze propozycje w salonie

google map
 

Nysa
ul. Czarnieckiego 10
tel./fax: +48 77 433 11 24
email: salon@pieknolazienek.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-piątek: 9:00 - 17:00
W soboty: 9:00 - 13:30

Zapraszamy serdecznie